Diana – moja kuzyneczka i modelka

Dzisiaj przyszła pora na zaprezentowanie tematu, a raczej fotografii na których chciałbym się głównie skupić w swojej pasji. Prezentuję zdjęcia mojej kuzyneczki Diany, która już jakieś dwa lata temu stanęła przed moim obiektywem, jeszcze za czasów kiedy przez kilka miesięcy miałem Nikona.
Diana oprócz tego, że jest moją kuzynką, jest także „moją modelką” ;) Pozuje wręcz kapitalnie. Na początku kiedy zaczynam ją fotografować widać nieśmiałość, a z drugiej strony jakby chciała pozować. Zwykle sesyjka kończy się tym, że sama nalega by wykonać kolejne, kolejne i kolejne zdjęcie :))) Z tego wszystkiego najlepsze jest to, że Diana zachowuje się perfekcyjnie. Nic nie muszę mówić, sama układa pozycje do zdjęcia co wychodzi Dianie rewelacyjnie. Jakby tego było mało nie zawaham się napisać, że mogą jej pozazdrościć te dziewczyny, które modelkami chcą zostać. Wierzę, że Ci wszyscy, którzy staną przed moim obiektywem będą na 100% sobą i równie naturalnie się zachowywali. Przy następnej okazji raz jeszcze będę chciał wykonać Dianie zdjęcia i mam nadzieję, że będą lepsze od obecnych :) Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać – mam nadzieję, że Diana też ;) Na pewno będę chciał wyjść poza podwórko. Może wykonam z tego względu jakieś szersze ujęcie bo wokoło mnóstwo pięknych miejsc, które pokazałem w poprzednim poście. Dla tych leniwych podlinkuję: „Świętokrzyska majówka 2012” ;)

Spojrzenie…

Tutaj chciałem napisać, że po tym co zobaczyłem na ekranie monitora, a tak dokładnie po portrecie samej twarzy (poniższe zdjęcie) zostałem wręcz zabity. To zdjęcie ma moc. Sam nie wiem jak to napisać. Mimo, że gdzieś radość została skryta, uważam, że jest to najlepszy portret ze wszystkich zdjęć, które wykonałem.

Bardzo mnie ucieszy jeśli zdjęcia spodobają się samej Dianie :)))

Z informacji sprzętowych: Canon 5D Mark II + Canon 85mm f/1.8. Beż żadnych błysków i modyfikatorów światła.


10 lipca 2012 - 12:13

Mag - bardzo dobre zdjęcia
a zwłaszcza czarno-b. portret …. taki przenikliwy

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*